fbpx

Regulārās programmēšanas nodarbības bērniem 2021./2022. mācību gadā netiks organizētas. Tiekamies citos mūsu pasākumos!

Par
programmu

Mūsu mācību programma ir izveidota bērniem, kurus aizrauj tehnoloģiju pasaule. Nodarbībās skolēni veido spēles, mobilās lietotnes un mājas lapas, kā arī risina loģiku attīstošus uzdevumus un kontrolē robotus

Mūsu mācību programmas

Loģika un algoritmi

Mācību kurss pašiem jaunākajiem Learn IT skolēniem ar mērķi attīstīt bērnu loģisko un algoritmisko domāšanu, kā arī veicināt izpratni par digitālo drošību. Nodarbībās skolēni ar bloku palīdzību programmē vizuālās programmēšanas platformā Scratch Junior, kurā veido interaktīvus stāstus un animācijas. Papildu tam skolēni tiek iepazīstināti ar drošu un atbildīgu tehnoloģiju lietošanu. Uzdevumu veikšanai katram skolēnam tiek nodrošināta planšete.

Animācijas un spēles

Programmēšanas kurss skolēniem, kas attīsta bērnu loģisko domāšanu, problēmu risināšanu un radošumu. Mācību gada laikā skolēni programmē vizuālās programmēšanas platformā Scratch, kurā viņi secīgi savieno programmēšanas blokus, lai patstāvīgi izveidotu pirmās animācijas un spēles. Papildu tam skolēni apgūst elektronikas pamatelementus programmējot micro:bits mikrokontrolierus.

Mobilās lietotnes un mājas lapas

Nodarbības zinātkāriem skolēniem, kuri vēlas paplašināt savu redzesloku par daudzveidīgo IT pasauli. Pirmajā semestrī skolēni programmē savas mobilās lietotnes izplatītā programmēšanas valodā JavaScript, savukārt otrajā – veido personalizētas mājas lapas HTML un CSS valodās atbilstoši savām interesēm. Papildu tam skolēni apgūst programmēšanu ar micro:bits mikrokontrolieri un veido ar tiem sev nozīmīgus projektus.

Spēles ar JavaScript

Nodarbības skolēniem, kuriem ir interese par programmēšanu un vēlme apgūt koda rakstīšanu. Skolēni raksta programmas izplatītā programmēšanas valodā JavaScript, ar kuras palīdzību skolēni veido interaktīvus zīmējumus, animācijas un spēles. Mācību gada garumā skolēni apgūst JavaScript sintaksi, kā arī funkciju, ciklu, nosacījumu un mainīgo nozīmi programmā, to savstarpējo mijiedarbību un matemātiskās likumsakarības. Papildu tam skolēni programmē ar Arduino mikrokontrolieri, veidojot sev nozīmīgus projektus.

Elektronika un 3D druka

Nodarbības apķērīgiem un radošiem skolēniem, kuri vēlas uzzināt, kas slēpjas katrā ierīcē. Mācību gada laikā skolēni veido prototipus dažādām elektriskajām ķēdēm un ierīcēm ar plaši pazīstamu Arduino mikrokontrolieri. Papildu tam nodarbībās skolēni apgūst 3D modelēšanu, lai pilnveidotu sevis izveidoto Arduino projektu ar izdrukātām 3D detaļām. Nodarbību noslēgumā skolēni pielieto iegūtās zināšanas, lai radītu savus tehnoloģiju risinājumus.

 

Learn IT skolas
  • Saraksts
  • Programmēšanas pulciņš
  • Tele2 SSC stipendijas
8 skolas Latvijā

Visu nodarbību norise

oktobris - maijs
1 reizi nedēļā
aptuveni 30
90 minūtes
darba dienās no 14.00 - 19.00
sestdienās no 9.00 - 13.00
1. - 9. klase
8 - 14
12.00*
eur/nodarbība * Individuālās nodarbības cena - 25 EUR, ar atlaižu sistēmu var iepazīties sadaļā Jautājumi un atbildes
Pieteikties programmai

Jautājumi un
atbildes

Apmaksa

Kāda ir nodarbību maksa?
Vienas grupas nodarbības maksa ir 12 eur. Vienas individuālās nodarbības maksa ir 25 eur. Apmaksu iespējams veikt par vienu mēnesi vai par vienu semestri (10% atlaide katrai nodarbībai).

Ja nodarbības apmeklē divi bērni no vienas ģimenes (māsas, brāļi), otram bērnam ģimenē tiek piemērota 10% atlaide.

Skolēniem no daudzbērnu ģimenes, uzrādot Latvijas Goda ģimenes apliecību “3+ Ģimenes karte” vai izziņu par daudzbērnu ģimenes statusu, piemērojam 10% atlaidi arī tad, ja apmaksa tiek veikta pa mēnešiem.

Pirmā nodarbība vienmēr skolēnam ir bez maksas.

Vai iespējams atgūt līdz 20% no jums nodarbībās samaksātās summas?
Jā, mēs esam interešu izglītības iestāde, kas reģistrēta Izglītības iestāžu reģistrā, tāpēc iesniedzot gada ienākuma deklarāciju jūs varat atgūt līdz 20% no nodarbībās apmaksātās summas.

Vai par nodarbību ir jāmaksā, ja skolēns to nav apmeklējis slimības dēļ?
Nē, uzrādot ārsta zīmes kopiju, maksa par nodarbību netiek piemērota. Ārsta zīmes kopiju lūdzam uzrādīt skolotājam nākamajā nodarbībā vai nosūtīt mums elektroniski uz e-pastu info@learnit.lv

Norises vietas un laiks

Vai es varu pieteikt savu bērnu nodarbībām jebkurā no Jūsu skolām?

Jā, bērns var pieteikties uz nodarbību jebkurā skolā, kutra nav atzīmēta ar zvaigznīti mūsu nodarbību sarakstā.

Kur iespējams uzzināt visas nodarbību vietas un laikus?
Jūsu bērna vecumam un priekšzināšanām piemērotos nodarbību laikus iespējams apskatīt nodarbību grafikā šeit.

Ko darīt, ja vēlos nodarbības arī savā pilsētā?

Ja Tavā pilsētā ir enerģisks skolotājs ar interesi vadīt programmēšanas nodarbības, pieejama datorklase reizi nedēļā un 10 zinātkāri skolēni, kuriem ir interese mācīties programmēšanu, sazinies ar Lindu pa e-pastu linda@learnit.lv. Mēs darīsim visu iespējamo, lai šīs nodarbības notiktu arī Tavā skolā.

Skolēna vecums

Kādam vecumam paredzētas Jūsu nodarbības?
Mūsu mācību programmas paredzētas skolēniem no 1. – 9. klasei. Katram vecumposmam mēs piedāvājam atšķirīgu mācību saturu, kurš ir pielāgots bērnu vecumam un interesēm.

Priekšzināšanas

Vai piesakoties uz pulciņu jābūt zināšanām programmēšanā?
Visās grupās uzņemam skolēnus bez priekšzināšanām. Ja bērnam ir iepriekšēja pieredze programmēšanā, tā noderēs veidojot individuālos projektus nodarbību laikā.

Ko darīt, ja pulciņam vēlamies pievienoties mācību gada vidū?
Saskaņojot ar pulciņa vadītāju, mēs piedāvājam bezmaksas nodarbību, kurā skolēns var iepazīties ar mācību norisi un pieņemt lēmumu par turpmāko dalību nodarbībās.